https://www.traditionrolex.com/34

https://www.traditionrolex.com/34

https://www.traditionrolex.com/34

O nás | Pila Loštice s.r.o.
!!! AKCE – OMEZENÉ MNOŽSTVÍ SUŠENÉHO JASANOVÉHO DŘÍVÍ V PRODEJI, PŘIJÍMÁME OBJEDNÁVKY. Prodej probíhá ve dnech úterý – středa – pátek 6:00 – 14:00 !!!

O nás

Pila Loštice s.r.o. začala podnikat v areálu bývalé společnosti Dřevopar s.r.o. v listopadu 2020, kdy společnost Dřevopar s.r.o. zanikla. Společnost Pila Loštice s.r.o. je sesterskou společností Hamerník s.r.o., která se zabývá výrobou dřevěných násad a rukojetí pro zahrádkáře, lesníky a stavebníky.

Společnost Pila Loštice s.r.o. navazuje na dlouholetou tradici firmy Dřevopar s.r.o. V tuto chvíli byl obnoven pořez kulatiny, paření a sušení dříví, příprava polotovarů pro sesterskou firmu, výroba palivového dříví. Do budoucna se uvažuje o obnovení výroby dřevěných parket.

Dřevopar s.r.o. byla dřevařská firma s dlouholetou tradicí. Vznikla v roce 1927 jako firma Jan Štencl – kolářství, která se zabývala výrobou lyží, saní a dřevěných parket.

Po roce 1948 byla znárodněna a do roku 1992 změnila několikrát majitele. V roce 1992 firma opět přešla do soukromého vlastnictví rodiny Štenclů a pokračovala v dřevařské výrobě pod názvem Dřevopar s.r.o., kdy se zabývala výrobou dřevěných podlah na zakázku, dřevěných parket a mozaiky.

Firma Pila Loštice se zabývá pořezem listnaté kulatiny a následně výrobou přířezů a hranolků, které jsou polotovarem pro hlavní výrobu společnosti Hamerník s.r.o. tj. výroba dřevěných násad a rukojetí pro zahrádkáře, lesníky a stavebníky. Hranolky jsou vysoušeny ve 13 sušárnách s nejmodernější technologií.

Firma také nabízí zakázkový pořez vlastní kulatiny pro externí firmy, zakázkové sušení a paření (disponuje 6 pařícími komorami).

Dále firma Pila Loštice s.r.o. prodává sypané palivové dříví, balené palivo a dřevěné brikety.

https://www.traditionrolex.com/34

Dřevěné brikety Palivové dřevo Balené palivo Balené palivo štípané
CZ EN DE
Nová 482, 789 83 Loštice, +420 777 725 048, +420 739 676 006

https://www.traditionrolex.com/34